Новини

04 Травень 10:14
ФАХІВЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЙШЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
ФАХІВЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЙШЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 16 по 27 квітня 2018 року в ННІ післядипломної освіти Національного університету біотехнологій та природокористування України, м. Київ проведено курси підвищення кваліфікації для керівників та спеціалістів Держпродспоживслужби. В ході навчання пройдено теми щодо організаційного, законодавчого та інформаційного забезпечення діяльності ветмедицини;  законодавства України та ЄС у сфері безпечності харчових продуктів; завдань служби по забезпеченню епізоотичного благополуччя; планування ветеринарних заходів та особливості реагування за надзвичайного стану та ін. Учасники навчання взяли також участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Контроль безпечності харчових продуктів. Україна-ЄС: невирішені питання». Цікаві лекції було прочитано Якубчак О.М., Поліщуком В.В., Перегінцем Ю.Я., Біликом Р.І., Козловською М.В., Малюком М.О.

У вільний від навчання час можна було відвідати визначні місця столиці України та помилуватися весняними краєвидами.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.