Новини

13 Серпень 17:16
Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області привітав колектив з професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини
Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області привітав колектив з професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Володимир Моісеєнко привітав трудовий колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з професійним святом Днем працівника ветеринарної медицини.

Вітаючи працівників, він наголосив: «У ваших руках – складна і відповідальна справа, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю у суспільства. Кожен Ваш крок – це стабільність епізоотичної ситуації в державі, це врятоване чиєсь життя з тваринного світу, це безпечні харчові продукти на столах наших громадян. І як відомо – «Медичний лікар – лікує людину, ветеринарний – людство!».

До привітань приєдналися перший заступник начальника Головного управління Євген Лазоренко та заступник начальника управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Віталій Крючков.

Керівництво Головного управління побажало працівникам ветеринарної медицини щастя та міцного здоров’я, радості, добробуту та достатку.

Кращим працівникам за сумлінну роботу та професіоналізм були вручені відзнаки – подяки Голови Держпродспоживслужби та асоціації лікарів ветеринарної медицини.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу