Новини

10 Жовтня 22:09
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОЧНОЇ ГАЛУЗІ
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОЧНОЇ ГАЛУЗІ

Протягом 3 – 4 жовтня 2018 року в приміщенні Прем’єр Готелю «Русь», м. Київ, відбулася третя річна міжнародна конференція швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні». У заході взяло участь близько 170 осіб: представників Мінагрополітики України, центрального апарату та обласних управлінь Держпродспоживслужби, , дослідних та навчальних установ, професійних галузевих організацій, виробники і переробники молока, міжнародних організацій та проектів міжнародної технічної допомоги. У конференції брав активну участь спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Дана подія складалася з 4 сесій, які були присвячені питанням нормативно-правового регулювання, ризик-орієнтованій системі контролю за безпечністю харчових продуктів, залученню приватного сектору до системи контролю за безпечністю харчових продуктів, а також контролю залишків ветеринарних препаратів у молоці.

Наскрізним лейтмотивом конференції стало переконання, що кожен учасник молочного ланцюга (виробник, пункт збору молока, перевізник, переробник молока, лабораторія і компетентний орган) має відповідати за якість і безпечність на своїй ланці і виконувати свою роботу професійно. Це буде запорукою успіху у розвитку молочної галузі тваринництва на Україні.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу