Новини

09 Жовтня 10:22
На даний час вода в озері Чеха не забруднена
На даний час вода в озері Чеха не забруднена

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області проведено дослідження води відкритих водойм (озеро Чеха м. Суми) у зв’язку з повідомленнями в соціальних мережах та засобах масової інформації даних щодо можливого забруднення водойми і пов’язаної з ним загибелі риби. Для встановлення факту забруднення водойми були відібрані зразки води на озері Чеха 24 вересня 2018року.

Вода відкритої водойми була досліджена за органолептичними, фізико-хімічними показниками, а також на вміст пестицидів та отрутохімікатів.

За результатами дослідження, проведеного Сумською регіональною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, вода в озері за органолептичними показниками, вмісту сульфатів, хлоридів, водневому показнику, вмісту пестицидів (ГХЦГ, ДДТ, ДДЕ, ДДД, гептахлору, карбофосу, хлорофосу, ДДВФ, дельтаметрину, параметрину) відповідає вимогам додатку 11 до Державних санітарних правил «Планування та забудова населених пунктів», затверджених наказом МОЗ України від 19.06.96р № 173; ДСанПіН 8.8.1.2.3.4-000-2001 «Допустимі дози концентрації, кількості та рівні вмісту пестицидів у сільськогосподарській сировині, харчових продуктах, повітрі робочої зони, атмосферному повітрі, воді водоймищ, ґрунті».

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу