Новини

01 Серпень 16:31
НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПОЛЯ
НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПОЛЯ

На базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН 31 липня 2018 року пройшов семінар-практикум проведення контрольних обмолотів ранніх зернових культур на дослідницьких ділянках демонстраційно-технологічного полігону. Цей семінар на Сумщині є традиційним, його ще урочисто називають Днем поля.

У семінарі прийняли участь представники науково-дослідних установ області, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, керівники обласних структур АПК, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, начальники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, представники комерційних компаній, засоби масової інформації.

В Сумській області у структурі посівів зернові культури займають 55%. Наразі сільгоспвиробниками висівається більше 150 сортів озимих культур вітчизняного виробництва і 50 сортів селекції зарубіжного виробництва. На сьогодні перед науковцями стоїть завдання підібрати сорти, технології вирощування, для того, щоб ця продукція була конкурентоздатною на ринку.

У рамках семінару-практикуму аграрії разом із науковцями та представниками влади провели обмолот зерна та перевірили його на вологість та врожайність.

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки під час заходу проводили роз’яснювальну роботу серед сільгоспвиробників щодо придбання насіння і садивного матеріалу та дотримання ними Закону України «Про насіння і садивний матеріал», дотримання правил застосування пестицидів і агрохімікатів при вирощуванні зернових культур та виконання вимог Закону України «Про карантин рослин» при ввезенні зернової продукції за межі  Сумської області.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.