Новини

29 Серпень 16:08
На території області, працівниками управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було призупинено реалізацію незаконно виробленого масла вершкового
На території області, працівниками управління  безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було призупинено реалізацію незаконно виробленого масла вершкового

У ході проведення відповідних заходів на ПОСС «Роменський ринок», розташованого за адресою: Сумська область, м. Ромни, пл. Базарна, 2, було виявлено, що у торгівельній точці ФОП Л.реалізовувалось масло вершкове на маркуванні якого було зазначено виробником: ТОВ «Барський молокозавод», Вінницька область, Барський район, с.Бар, вул. Шевченка, 62. Даний суб’єкт  господарювання не внесений в реєстр операторів ринку та потужностей харчових продуктів, на які видано експлуатаційний дозвіл.

У ході тісної співпраці з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Вінницькій області було підтверджено той факт, що на ТОВ «Барський молокозавод» експлуатаційний дозвіл не видавався та на території с. Бари, вул. Шевченка, 62 такого підприємства не існує.

Виявлене масло було не допущено до реалізації. На даний час вживаються заходи направлені на виявлення постачальника, виробника та посилення контролю за реалізацією продукції на агропродовольчих ринках області.

Шановні споживачі, купуючи харчові продукти тваринного походження на ринках, звертайте увагу на дотримання температурних режимів під час реалізації та зберігання продукту. Запитуйте у реалізаторів товарно-транспортні накладні та наявність експертного висновку Державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку.

У випадку виявлення фальсифікованої продукції звертатися за телефоном:(0542)77-90-43.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу