Новини

03 Квітень 17:16
НА ЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ
НА ЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ

У приміщенні малого залу Сумської обласної ради 3 квітня 2018 року пройшла зустріч з підприємцями міста Суми. На нараді були присутніми близько 200  підприємців. Участь у проведенні наради прийняли заступник міського голови Ольга ВОЛОШИНА, начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради Олег ДУБИЦЬКИЙ, начальник управління з питань праці СМР Анатолій ЗАНЧЕНКО, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області – начальник управління захисту споживачів Володимир ЄЩЕНКО, головний спеціаліст цього управління Тетяна ЯЗИКОВА,  заступник начальника управління з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарії Віталій КРЮЧКОВ, начальник Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр ХРІН.

Обговорювалися дуже важливі та актуальні питання, зокрема щодо змін у законодавстві з питань якості та безпеки продуктів харчування, а також щодо прав і обов’язків суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю харчовими продуктами. Також, були обговорені окремі питання щодо дотримання законодавства про працю.

Захід відбувся у рамках плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.