Новини

03 Квітень 17:16
НА ЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ
НА ЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ

У приміщенні малого залу Сумської обласної ради 3 квітня 2018 року пройшла зустріч з підприємцями міста Суми. На нараді були присутніми близько 200  підприємців. Участь у проведенні наради прийняли заступник міського голови Ольга ВОЛОШИНА, начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради Олег ДУБИЦЬКИЙ, начальник управління з питань праці СМР Анатолій ЗАНЧЕНКО, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області – начальник управління захисту споживачів Володимир ЄЩЕНКО, головний спеціаліст цього управління Тетяна ЯЗИКОВА,  заступник начальника управління з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарії Віталій КРЮЧКОВ, начальник Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр ХРІН.

Обговорювалися дуже важливі та актуальні питання, зокрема щодо змін у законодавстві з питань якості та безпеки продуктів харчування, а також щодо прав і обов’язків суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю харчовими продуктами. Також, були обговорені окремі питання щодо дотримання законодавства про працю.

Захід відбувся у рамках плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу