Новини

02 Серпень 11:03
ОПЕРАТИВНІСТЬ – ЗАПОРУКА УСПІХУ!
ОПЕРАТИВНІСТЬ – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

До Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло звернення від громадянки С, щодо погіршення самопочуття після вживання випічки з маком, яка була придбана в магазині м. Суми. В даному зверненні заявниця стверджувала, що придбала небезпечний харчовий продукт, який зберігався неналежним чином, а також мав первинні ознаки плісняви.

На дане звернення громадянки Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області запровадило ряд оперативно-контролюючих дій, в результаті яких, суб’єкт господарювання визнав свою провину та проявив добропорядність до заявниці по відшкодуванню втрачених коштів та моральних збитків, а також зобов’язався привести магазин у відповідність до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! Якщо Ви придбали небезпечний харчовий продукт, то згідно Закону України «Про звернення громадян» маєте право подати обґрунтоване звернення щодо порушення Ваших прав із зазначенням конкретного суб’єкта господарювання до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області для проведення позапланового заходу.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу