Новини

21 Серпень 08:35
ПОРУШЕННЯ УМОВ РЕАЛІЗАЦІЇ!
ПОРУШЕННЯ УМОВ РЕАЛІЗАЦІЇ!

Кожний споживач, придбавши будь-який харчовий продукт за власні кошти хоче бути впевнений що він дійсно безпечний. Але на жаль не всі суб’єкти господарювання дотримуються вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» і підтвердженням цьому є проведений комплексний захід на території м. Охтирка та м. Ромни.

У ході комплексних комісійних перевірок було знято з реалізації у м. Охтирці 8,5 кг масла і 3 кг сиру твердого за відсутності супровідних документів, а також 400 гр. масла вершкового з простроченим терміном реалізації.

У м. Ромнах було виявлено масло у кількості 3 пачки вагою по 0,2 кг загальною вагою 0,6 кг. Було з’ясовано, що дане масло виготовлено на потужності яка не має експлуатаційного дозволу, а також не здійснює виробництво масла.

Шановні споживачі! У разі виявлення подібних фактів чи інших порушень законодавства звертайтесь з письмовим зверненням до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області або районних чи міських управлінь де спеціалісти обов’язково нададуть Вам роз’яснення та при необхідності допоможуть Вам захистити свої права.

У разі виявлення фальсифікованої продукції в торгових мережах закликаємо інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу