Новини

11 Червень 10:47
СЕМІНАР ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ТОРГІВЛЮ НЕПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ
СЕМІНАР ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ТОРГІВЛЮ НЕПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ

Відбулася зустріч представників Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з підприємцями міста, які здійснюють торгівлю промисловими товарами, організована виконавчим комітетом Лебединської міської ради.

Під час зустрічі-семінару начальник відділу контролю за рекламою, дотримання антитютюнового законодавства Алла Степаненко та головний спеціаліст відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Вікторія Рижкова управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області звернули увагу підприємців міста на дотримання норм законодавства щодо захисту прав споживачів.

Було детально роз’яснено основні вимоги дотримання норм торгівлі, зокрема, увага акцентувалася на найбільш поширених порушеннях – продаж товарів з минулим терміном придатності, відсутність інформації про товар, неправильно оформлений або відсутній куточок споживача, відсутність цінників на товарах, відсутність терміналів, ненадання розрахункових документів, неякісний товар.

У ході конструктивного діалогу з місцевим суб’єктами господарювання, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надали вичерпні відповіді на озвучені запитання.

Планові перевірки підприємців міста, які здійснюють торгівлю непродовольчими товарами заплановані на 11 та 18 червня.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.