Новини

07 Червень 09:25
ЩОДО ЗАХОДІВ З ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ ЄБРР-ФАО
ЩОДО ЗАХОДІВ З ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ ЄБРР-ФАО

У Сумській області під егідою ФАО ООН був проведений ІІ етап впровадження проекту технічної допомоги Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні» (далі – Проект). З цією метою було організовано відбір та доставку зразків до Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, де за участю студентів та викладачів Сумського НАУ буде проведене в подальшому навчальне лабораторне дослідження з урахуванням встановлених правил на АЧС методом ПЛР-РЧ.

В ході виконання даного Проекту було здійснено підготовку до роботи лабораторного обладнання та навчання персоналу регіональної державної лабораторії, включаючи студентів та викладачів Сумського НАУ для виконання вищевказаних заходів. Обладнання передане в рамках Проекту.

Після завершення Проекту будуть підготовлені висновки та пропозиції щодо запровадження заходів профілактики і недопущення поширення АЧС на території України.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.