Новини

07 Червень 09:25
ЩОДО ЗАХОДІВ З ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ ЄБРР-ФАО
ЩОДО ЗАХОДІВ З ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ ЄБРР-ФАО

У Сумській області під егідою ФАО ООН був проведений ІІ етап впровадження проекту технічної допомоги Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні» (далі – Проект). З цією метою було організовано відбір та доставку зразків до Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, де за участю студентів та викладачів Сумського НАУ буде проведене в подальшому навчальне лабораторне дослідження з урахуванням встановлених правил на АЧС методом ПЛР-РЧ.

В ході виконання даного Проекту було здійснено підготовку до роботи лабораторного обладнання та навчання персоналу регіональної державної лабораторії, включаючи студентів та викладачів Сумського НАУ для виконання вищевказаних заходів. Обладнання передане в рамках Проекту.

Після завершення Проекту будуть підготовлені висновки та пропозиції щодо запровадження заходів профілактики і недопущення поширення АЧС на території України.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу