Новини

04 Вересень 17:21
Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки прийняли участь у семінарі
Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки прийняли участь у семінарі

04 вересня 2018 року на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України працівники  управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у семінарі  з питань «Особливості проведення посіву озимих культур під урожай 2019 року. Формування врожаю пізніх культур у поточному році.»

В ході роботи семінару були розглянуті такі питання:

  • особливості підготовки ґрунту та сівби озимих зернових культур у поточному році ;
  • формування врожаю кукурудзи на зерно у поточному році, вплив ь технологічних прийомів при вирощуванні кукурудзи на рівень врожаю;
  • особливості формування врожаю рослинами сої у поточному році.

 Одним з питань яке було піднято при обговоренні - це збільшення випадків прояву сажкових хвороб на зернових культур. Тому керівником управління фітосанітарної безпеки було наголошено суб’єктам господарювання про дотримання технології вирощування, а саме якісного протруєння насіння зернових культур трикомпонентними протруйниками, які є найбільш ефективними.

Також учасники заходу мали можливість ознайомитись з сортами та гібридами пізніх сільськогосподарських культур (кукурудза на зерно, соняшник, соя) та особливостями формування врожаю зазначених культур в умовах поточного року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу