Новини

16 Серпень 11:53
СТОП НЕЗАКОННІЙ ВУЛИЧНІЙ ТОРГІВЛІ!!!
СТОП НЕЗАКОННІЙ ВУЛИЧНІЙ ТОРГІВЛІ!!!

У ході здійснення комплексних заходів на території смт. Недригайлів було припинено реалізацію харчових продуктів, які реалізовувалися у невстановлених місцях з порушенням умов реалізації та зберігання.

Шановні громадяни, наголошуємо, у разі придбання харчових продуктів обов’язково звертайте увагу на умови їх зберігання та реалізації, які вказані на маркуванні.

Зрозумійте, що ця продукція неодноразово викладається на прилавки, а потім заморожується щоб продовжити її термін реалізації. Така продукція може нести загрозу Вашому здоров’ю.

Також зверніть увагу, якщо продукти (риба, ковбасні вироби, молочні вироби) реалізуються без дотримання температурних режимів, то у їх склад входить така кількість консервантів, яка не дає змоги розмножуватись мікроорганізмам. При цьому Ви непомітно, але безповоротно приходите до хронічних захворювань або отруєнь. Будьте уважні і не заподійте лиха своєму життю та здоров’ю а також своїх рідних та близьких. Не наражайте себе на випробування долі. Краще придбавайте продукцію в місцях організованої торгівлі, де продукти харчування проходять державний контроль.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу