Новини

12 Вересень 16:10
Суд залишив в силі рішення Головного управління щодо застосування штрафних санкцій за порушення дисципліни
Суд залишив в силі рішення Головного управління щодо застосування штрафних санкцій за порушення дисципліни

В лютому 2018 року завідувачем сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було проведено перевірку ПАТ «Шосткинський завод хімічних реактивів» за колективним зверненням мешканців гуртожитку підприємства на незаконно встановлені тарифи за проживання в гуртожитку. За результатами перевірки був виданий припис про повернення зайво сплачених коштів за період з 1 березня 2017 по 1 січня 2018 року та застосовані до підприємства та його посадових осіб адміністративні та фінансові санкції.

ПАТ «Шосткинський завод хімічних реактивів» звернувся до Сумського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області щодо скасування рішення про застосування адміністративно-господарських санкцій за порушення державної дисципліни цін та припису про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін.

Начальник відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Демченко О.О. спільно з головним спеціалістом Міщенко А.В. прийняли участь у судовому засіданні в Сумському окружному суді та за результатами судового розгляду були визнані законними рішення Головного управління, якими зобов’язано ПАТ «Шосткинський завод хімічних реактивів» повернути споживачам суму необґрунтовано одержаної виручки у розмірі 44507,25 грн. та вилучити у ПАТ «Шосткинський завод хімічних реактивів» дохід на користь державного бюджету у розмірі 44507,25 грн.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу