Новини

05 Квітень 17:43
УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ
УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

У м. Охтирка 4 квітня 2018 року відбулась колегія відділу освіти Охтирської міської ради за участю начальника Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Давидової Я. Ю. Серед головних питань – стан організації харчування дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році.

В місті функціонують 9 дошкільних закладів та 10 загальноосвітніх шкіл. Охоплено учнів гарячим харчуванням 1-4 класів - 100 %, 5-9 класів на 69-98 %, 10-11 класів на 45-87 %. Виконання норм харчування за І квартал 2018 року по 13 основним продуктам харчування – 80-100 %. Вартість гарячого харчування в загальноосвітніх закладах становить 20-22,00 грн., в дошкільних закладах – 19,25-37,04 грн.

Постачання продуктів харчування в заклади проводиться зареєстрованими операторами ринку, що здійснюють виробництво та/або обіг харчових продуктів, відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Роботу закладів освіти м. Охтирка з даного питання визнано задовільною, продовжується реалізація  «Програми удосконалення системи організації харчування у навчально-виховних закладах міста Охтирки на 2016-2020 роки» з метою сприяння збереженню здоров'я дітей, забезпечення  раціональним, якісним та безпечним харчуванням,  створення умов для повноцінного харчування учнів та вихованців, організація гарячого харчування дітям пільгових категорій, які навчаються у навчальних закладах міста. Керівникам закладів освіти надані рекомендації щодо особистої відповідальності за виконанням вимог законодавства з організації харчування в освітніх закладах, вчасного планування капітальних ремонтів харчоблоків та їдалень, придбання та оновлення технологічного і холодильного обладнання, забезпечення  контролю за утилізацією відходів тваринного походження.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу