Новини

05 Квітень 17:43
УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ
УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

У м. Охтирка 4 квітня 2018 року відбулась колегія відділу освіти Охтирської міської ради за участю начальника Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Давидової Я. Ю. Серед головних питань – стан організації харчування дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році.

В місті функціонують 9 дошкільних закладів та 10 загальноосвітніх шкіл. Охоплено учнів гарячим харчуванням 1-4 класів - 100 %, 5-9 класів на 69-98 %, 10-11 класів на 45-87 %. Виконання норм харчування за І квартал 2018 року по 13 основним продуктам харчування – 80-100 %. Вартість гарячого харчування в загальноосвітніх закладах становить 20-22,00 грн., в дошкільних закладах – 19,25-37,04 грн.

Постачання продуктів харчування в заклади проводиться зареєстрованими операторами ринку, що здійснюють виробництво та/або обіг харчових продуктів, відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Роботу закладів освіти м. Охтирка з даного питання визнано задовільною, продовжується реалізація  «Програми удосконалення системи організації харчування у навчально-виховних закладах міста Охтирки на 2016-2020 роки» з метою сприяння збереженню здоров'я дітей, забезпечення  раціональним, якісним та безпечним харчуванням,  створення умов для повноцінного харчування учнів та вихованців, організація гарячого харчування дітям пільгових категорій, які навчаються у навчальних закладах міста. Керівникам закладів освіти надані рекомендації щодо особистої відповідальності за виконанням вимог законодавства з організації харчування в освітніх закладах, вчасного планування капітальних ремонтів харчоблоків та їдалень, придбання та оновлення технологічного і холодильного обладнання, забезпечення  контролю за утилізацією відходів тваринного походження.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.