Новини

13 Вересень 12:59
УВАГА !!! ЗНОВУ ФАЛЬСИФІКАТ!!!
УВАГА !!! ЗНОВУ ФАЛЬСИФІКАТ!!!

6 вересня 2018 року працівниками Державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку в м. Шостка на території агропродовольчого ринку м. Шостка Сумської області, при проведенні ветеринарно-санітарного огляду було виявлено реалізацію масла солодковершкового селянського 72,5% жиру, на маркуванні якого була зазначена адреса потужності виробництва: Івано-Франківська область, смт. Рожнятів, вул. Івана Мазепи 115 а. Виробник  на даній продукції не  вказаний, але зазначено, що виготовлено на замовлення ТОВ «АГРО НВ плюс». Будь-які відомості в Реєстрі операторів ринків та потужностей харчових продуктів, на які видано експлуатаційний дозвіл за допомогою яких можливо було б ідентифікувати даного виробника не значаться. Дана продукція була вилучена з реалізації.

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою вул. Івана Мазепи 115 а, смт. Рожнятів Івано-Франківської області відсутнє підприємство з виробництва молочних продуктів.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає споживачів відмовитись від придбання масла солодковершкового невідомого походження та виробленого з порушенням харчового законодавства. Засумнівавшись, поцікавтесь у продавця (Ви маєте на це право) про наявність супровідних документів на даний вид продукту харчування.

У разі виявлення у закладах торгівлі такого продукту просимо Вас інформувати Держпродспоживслужбу за телефоном (0542)77-90-43 для вжиття невідкладних заходів по недопущенню до реалізації.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.