Новини

13 Вересень 12:59
УВАГА !!! ЗНОВУ ФАЛЬСИФІКАТ!!!
УВАГА !!! ЗНОВУ ФАЛЬСИФІКАТ!!!

6 вересня 2018 року працівниками Державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку в м. Шостка на території агропродовольчого ринку м. Шостка Сумської області, при проведенні ветеринарно-санітарного огляду було виявлено реалізацію масла солодковершкового селянського 72,5% жиру, на маркуванні якого була зазначена адреса потужності виробництва: Івано-Франківська область, смт. Рожнятів, вул. Івана Мазепи 115 а. Виробник  на даній продукції не  вказаний, але зазначено, що виготовлено на замовлення ТОВ «АГРО НВ плюс». Будь-які відомості в Реєстрі операторів ринків та потужностей харчових продуктів, на які видано експлуатаційний дозвіл за допомогою яких можливо було б ідентифікувати даного виробника не значаться. Дана продукція була вилучена з реалізації.

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою вул. Івана Мазепи 115 а, смт. Рожнятів Івано-Франківської області відсутнє підприємство з виробництва молочних продуктів.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає споживачів відмовитись від придбання масла солодковершкового невідомого походження та виробленого з порушенням харчового законодавства. Засумнівавшись, поцікавтесь у продавця (Ви маєте на це право) про наявність супровідних документів на даний вид продукту харчування.

У разі виявлення у закладах торгівлі такого продукту просимо Вас інформувати Держпродспоживслужбу за телефоном (0542)77-90-43 для вжиття невідкладних заходів по недопущенню до реалізації.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу