Новини

20 Грудень 10:23
ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТІ ОНЛАЙН-КУРСИ ПО ЗАПОБІГАННЮ КОРУПЦІЇ.
ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТІ ОНЛАЙН-КУРСИ ПО ЗАПОБІГАННЮ КОРУПЦІЇ.

Розвиток сучасної української держави тотожний із наповненням законодавства та правових норм. Для осіб, уповноважених на виконання функцій держави, одним із пріоритетних напрямків самоосвіти є сфера запобігання корупції.

У сучасних умовах глобалізації та Інтернет-простору ефективним елементом підвищення рівня професійної компетентності є онлайн-курси, перевагою яких є доступність, можливість вивчення у будь-який зручний час, зрозумілість тощо.

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» («Prometheus») створено безкоштовні навчальні курси «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» та «Декларуй доброчесно».

Зазначені курси розраховані на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», як щодо отримання подарунків, так і суміщення з іншими видами діяльності.

Крім того, у рамках підготовки до чергового етапу декларування, є актуальним курс «Декларуй доброчесно», що передбачає короткі відеоролики, в яких нюанси електронного декларування висвітлює керівник Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя НАЗК Степанов Ігор.

Курси доступні цілодобово, ними можна користуватися з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет. На платформі курсу існує форма для відкритих обговорень (форум) за участю представників НАЗК.

Для участі у навчання потрібно зайти на сайт «Прометеус», пройти елементарну процедуру реєстрації, віднайти потрібний курс та зареєструватися.

Інформація, що подається не є об’ємною, доступна та зрозуміла. Тому радимо долучитися до цікавого та змістовного навчання для підвищення рівня власної обізнаності та компетентності.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.