Новини

12 Квітень 17:20
ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОТАЦІЇ НА МОЛОДНЯК ВРХ
ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК  НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОТАЦІЇ НА МОЛОДНЯК ВРХ

Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Науменко прийняв участь у обласній відеоселекторній нараді при Сумській ОДА, під час якої обговорили порядок отримання державної дотації на молодняк ВРХ та кінцеві терміни подання документів.

Під час наради було наголошено на тому, що отримання державної дотації передбачено програмою підтримки галузі тваринництва, яка затверджена Кабміном України. Дотації мають право отримати усі, хто зареєструє тварину, якій на 1 травня 2018 року виповниться 5 місяців і один день – за таку худобу домашні господарства і юридичні особи отримають по 300 гривень. Якщо ж молодняк буде старшого віку, то дотація нараховуватиметься з урахуванням відповідної вікової групи. За худобу, якій на 1 травня буде 13 місяців і один день отримають 2500 гривень.

Такі заходи проводяться з метою стимулювання вирощування молодняка у приватних господарствах населення. Кінцевий термін подання заявок на отримання дотацій – 1 травня 2018 року. До цієї дати необхідно подати у міську, сільську або селищну раду відповідні документи: паспорт, який засвідчує особу громадянина України, ідентифікаційний код, договір про відкриття рахунку в банку, паспорт на ВРХ.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.