Сектор реєстрації сільськогосподарської техніки

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України України від 10.09.2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було прийнято рішення про ліквідацію Державної інспекцію сільського господарства України та її територіальних органів, в структуру яких входив відділ технічного нагляду.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1051 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» функції у системі інженерно – технічного забезпечення агропромислового комплексу, експлуатації та технічного стану машин, реєстрації та обліку машин, видачі посвідчення тракториста-машиніста, покладені на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України, територіальним органом якої в Сумькій області є Головне управління Держпродспоживслужби.

Основними завданнями сектору є:

Організація та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів на території Сумської області.

Організація та участь у межах своєї компетенції контролю за дотриманням законодавства під час складання іспитів знання правил дорожнього руху і правил технічної експлуатації машин фізичними особами.

Видає в установленому порядку посвідчення тракториста-машиніста на право керування машинами відповідних категорій.

Участь у межах своєї компетенції в реалізації Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області  політики у сферах здійснення  відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів на території Сумської області.

В своїй роботі керується постановами КМУ від 8 липня 2009 р. N 694 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів» та Постанова КМУ №217 від 02 квітня 1994 р. "Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень тракториста-машиніста".

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ!

ПОСЛУГИ ПО ОФОРМЛЕННЮ ПОСВІДЧЕНЬ  ТРАКТОРИСТА-МАШИНІСТА, ВИДАЧУ СВІДОЦТВ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА НОМЕРНИХ ЗНАКІВ ПРОВОДЯТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО. Оплата здійснюється лише за бланкову продукцію та номерні знаки.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу